KONST / Litografier / Litografi 16218350
nr 1621 8350
Litografi
Musikstund. Bildmått: 52x77 cm, yttermått inklusive ram: 90x117 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:15:09
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor